na Pudełkach

System zamawiania diet pudełkowych z bramką płatności online i kalendarzem.

System zamawiania diet pudełkowych na Pudełkach jest od początku do końca projektem autorskim, nieopartym na jakimkolwiek narzędziu franczyzowym. Dzięki temu właściciel strony nie jest obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami – oszczędność w skali roku wynosi około 6000 zł, a ponadto dostaje możliwość dowolnego spersonalizowania strony i dopasowania jej do aktualnych potrzeb działalności.

Głównym założeniem projektu na Pudełkach było nie tylko stworzenie strony internetowej, ale również kompletnego systemu zamawiania diet pudełkowych. Jednym z najważniejszych aspektów w trakcie projektowania strony okazało się być spersonalizowanie zamówień, tj. wybór wielu opcji dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Stworzyliśmy więc kalendarz, dzięki któremu zamawiający może wybrać długość trwania diety, ilość osób, akcesoria dołączone do zamówienia (np. sztućce) itp. Tak opracowane narzędzie jest łatwe i wygodne w obsłudze zarówno dla sprzedawcy, jak i kupującego.

Na Pudełkach od początku istnienia jest stroną w 100% dostosowaną do działania na urządzeniach mobilnych – formularz daje możliwość złożenia całościowego zamówienia, łącznie z opłatą online.

System płatności online to kolejny z ważnych elementów serwisu na Pudełkach. Działa on w oparciu
o PayU.

Paweł Wołochowicz
webdeveloper